MARIA GALLAND PARIS

Každý typ pokožky je jedinečný a každý z nás je iný, ale všetci chceme rovnakú vec, a to svoju krásu.

 Vítajte vo svete MARIA GALLAND Paris v ktorom vnútorná a vonkajšia krása vytvárajú dokonalú synergiu a harmóniu.

 Po presťahovaní s otcom do Francúzska v 60-tých rokoch, bola Maria Galland v kroku s duchom času a snažila sa presadiť svoju avantgardnú víziu zachovať mladistvosť krásy a žiary pokožky. Spoločne s dermatológmi, úspešná tanečníčka vyvinula koncept ošetrenia, tak unikátny ako je sama pokožka. A dodnes, to už je o 40 rokov neskôr, tento koncept ošetrenia vytvára štandard v starostlivosti o pleť.

V parížskej rezidencii Francúzska otvorila kozmetický poradenský servis, v ktorom ponúkla prispôsobenú „krajčírsky ušitú krásu“. Jej túžbou bolo inovovať. Ako prvá zaviedla kozmeticko – personalizované poradenstvo, ktorým sa snažila vyhovieť pokožke každej ženy. Jednotlivé programy ošetrenia, boli a aj sú zacielené na potreby každej jednotlivej oblasti pokožky. Tie sa stretli s rozsiahlym uznaním a čoskoro madam Maria Galland založila svoje prvé vedecké laboratória a výrobné zariadenia. Po krátkom čase v roku 1962 si otvorila svoj prvý salón krásy na parížskej triede Rue Chateaubriand, kde ponúkala produkty a ošetrenia produkované jej vlastným menom.

Vďaka čomu je značka MARIA GALLAND Paris taká výnimočná?

Jedinečná. Náročná. Vzácna. „Mozaika obzvlášť rôznorodých potrieb“. Taká je naša koža. Začiatkom šesťdesiatych rokov toto poznanie umožnilo madam Galland úspešne zavŕšiť jej hľadanie „večnej mladosti“ a bezchybného vzhľadu. Ide o poznanie, z ktorého vychádzala a vychádza „metodika MARIA GALLAND“: presnou analýzou pokožky a osobitným ošetrením každej jednotlivej oblasti kože podľa jednotlivých potrieb sa optimálne zachová krása pokožky. Blahodarné pôsobenie rúk a jemných pohybov odborných kozmetičiek pre značku MARIA GALLAND prináša harmóniu tela, mysle a duše. „Na mieru pripravenú kozmetická starostlivosť“, podobne ako doplňujúce prípravky na ošetrovanie kože určené na použitie doma, možno nájsť vo vybraných kozmetických salónoch, klinikách krásy a v kúpeľoch.

Dlhodobo overené klasické ošetrenie pomocou masky MODELLING MASK stelesňuje naše motto, platné už po štyri desaťročia až dodnes. Pokožka sa centimeter za centimetrom ošetruje osobitne zvolenými prípravkami. Čomu vďačí za slávu? Tepelný účinok masky zabezpečuje preniknutie aktívnych zložiek hlboko do kože, kde môžu cielene pôsobiť.Kvalita úsiilie o dokonalosť nepoznajú hranice: najmodernejšie výskumné laboratória sústavne vyvíjajú cenné ošetrovacie látky, účinné technológie a revolučné zloženia. Partnerská spolupráca s odbornými kozmetičkami pre značku MARIA GALLAND prispieva k nášmu vnímaniu potrieb dnešných mužov a žien v oblasti starostlivosti o pokožku, ktorá je výrazom ich osobnosti. Na základe toho vznikajú produkty a ošetrenia zodpovedajúce skutočným potrebám spotrebiteľov, ktoré predstavujú súčasné trendy a nastoľujú nové štandardy. Naše nároky na vysokú kvalitu zaručujú, že všetky výrobky sú odskúšané pod dermatologickým dohľadom z hľadiska účinnosti a bezpečnosti a pokožka ich mimoriadne dobre zvláda.

MARIA GALLAND s jej mimoriadnym citom pre detail, neustále vytvára „kozmetiku budúcnosti“, tým oslovuje čoraz viac žien a vďaka tomu je v Európe z hľadiska predaja N“1.

Comments are closed.