BODYKA – NEINVAZÍVNA LIPOSUKCIA

 

Prístroj funguje na princípe riadenej a bezpečnej kavitácie. Je určený na odstraňovanie lokálneho tuku, celulitídy, na tvarovanie postavy a celkovú remodeláciu postavy ultrazvukovými vlnami. Výsledný efekt je trvalý, viditeľný a merateľný hneď po prvom ošetrení.

Odporúčaný počet ošetrení je 6 až 8, jedenkrát do týždňa maximálne 40 minút.


VÁKUOVÁ MASÁŽ

 

Komfort, ktorý ponúka prístroj Vacuflex®2000 sa prejaví už vo chvíli kedy ku prístroju pripojíte rukoväť. Trubica prístroja, ktorou sa prevádza ošetrenie, je jednoducho pripojená k zásuvke s hermetickým uzavretím, ktoré zaisťuje, že bude vákuum vytvárané prístrojom dokonale využité.

Kozmetické účinky vákua

 • mobilizácia tukových depozitov
 • zlepšenie toku lymfy
 • zlepšenie miestnej cirkulácie krvi
 • oživenie metabolizmu
 • zvýšenie príjmu kyslíka bunkami
 • stimulácia imunitného systému
 • analgetický – proti bolestivý účinok
 • stimulácia vnútorných orgánov cez reflexné zóny
 • uvoľnenie svalových kŕčov, spazmov

  Vákuová masáž sa odporúča 2 až 3 krát do týždňa. Môže sa aplikovať aj ako kúra (10 ošetrení) proti celulitíde a na spevnenie kože (zoštíhlenie).

Vákuová lymfatická masáž sa odporúča pri:

 • celulitíde
 • lymfatických opuchoch a ich prevencii
 • žilovej, obehovej a lymfatickej nedostatočnosti
 • syndróme tzv. “ ťažkých nôh“
 • zamedzenie ochabnutej kože pri úbytku na váhe nadváhe

  Kontraindikácie:

 • gravidita
 • čerstvé rany
 • protézy kovové alebo myoelektrické
 • kardiovaskulárne ochorenia
 • tromboflebitída(zápal povrchovej žily)
 • psychické poruchy
 • epilepsia
 • akútne zápaly
 • juvenilná cukrovka

IPL – INTENZÍVNE PULZNÉ SVETLO (3D)

 

IPL je podobné laserovému lúču, ktoré produkuje špeciálna xenónová výbojka. Nastavením vlnovej dĺžky pri emisii fotónov a tiež intenzity (výkonu) svetla, je možné liečiť ošetrovanú pokožku v dermatológii, robiť trvalú epiláciu v kozmetických salónoch alebo tiež vykonávať omladzovanie pleti.

IPL – Fotoepilácia

Je najnovšia technológia, ktorá bezpečne a trvalo odstráni nežiadúce ochlpenie z akejkoľvek časti ľudského tela.

Chĺpok obsahuje pigment melanín. Čím je viac melanínu, tým je tmavší chĺpok. Ten absorbuje svetlo prístroja a mení ho na teplo. Teplo vedené vlasom deštruuje vlasový folikul, ktorý sa stáva neschopný produkovať nový vlas.

Metóda nie je bolestivá, je vhodná takmer pre každé miesto na tele. Efekt je dlhodobý a po niekoľkých opakovaní ich možno dospieť do štádia, ktorému hovoríme trvalá epilácie.

Počas ošetrenia sa dorastajúce chĺpky nesmú vytrhávať, je možné ich holiť, strihať alebo odstraňovať depilačným krémom alebo penou.

Počet ošetrení je individuálny, približne 8 až 10.

 

IPL – 3D fotoomladenie (fotorejuvenizácia)

Je v súčasnosti najúspešnejšia neinvazívna metóda bez použitia chirurgického zákroku na omladenie a regeneráciu pokožky. Pri tejto metóde svetelný lúč prechádza do hlbších vrstiev pokožky a podporuje tvorbu kolagénových vlákien, ktoré sú zodpovedné za vypnutie pokožky. Aplikáciou IPL sa vrásky zredukujú, spevnia sa kontúry tváre, dochádza k farebnému zjednoteniu pleti, eliminácii drobných cievok a stiahnutiu rozšírených pórov.

Odporúčaný počet ošetrení je 6 až 10.

 

Odstránenie pigmentových škvŕn IPL

Pigmentové škvrny sa objavujú častejšie u žien a sú podmienené nadmerným slnením, antikoncepciou, tehotenstvom, resp. genetickou predispozíciou. V neskoršom veku vznikajú na rukách, tvári alebo dekoltu tzv. pigmentové škvrny. Najúčinnejšia metóda na odstránenie, resp. zjemnenie pigmentových škvŕn je aplikácia IPL. Zákrok je pomerne rýchly, bezbolestný, s pocitom drobného štipkania. Lúče svetla sa podľa vlnovej dĺžky zachytávajú v kožnom pigmente. Škvrna po zákroku postupne bledne a po niekoľkých aplikáciach IPL postupne zmizne.

Počet ošetrení je individuálny, spravidla 6 až 8.

 

Odstránenie akné IPL

Akné je jedno z najrozšírenejších kožných ochorení. Najčastejšie sa začne objavovať v období puberty, pretože vtedy nastáva prudké zvýšenie tvorby pohlavných hormónov a to má za následok zvýšenú tvorbu kožného mazu. Veľmi účinnou novinkou v liečbe akné je využitie intenzívneho pulzného svetla IPL pri ktorom dochádza k eliminácii kožného mazu. IPL pôsobí presne do vrstvy pokožky, kde vznikajú zápalové procesy. Nasvietením IPL dochádza k jej postupnému rozkladu a ukončeniu zápalového procesu.

Ošetrenia musia byť pravidelné, aby sa dosiahol čo najlepší efekt.

Odporúčaný počet ošetrení je individuálny podľa stavu pleti.

 

Odstránenie cievok (žiliek) IPL

Neželané cievne lézie – žilky a začervenanie kože možno prístrojom IPL úspešne redukovať. Žiarenie je pri odstraňovaní žiliek vychytávané v krvnom farbive – hemoglobíne, energia lúča sa premení na teplo, čo vedie k deštrukcii cievky a jej odstráneniu.

Odporúčaný počet ošetrení je 6 až 8.


KORUNDOVÁ DERMABRÁZIA

Mikrodermabrázia korundová je ošetrenie špeciálnym prístrojom, kde pomocou vákua cez manipulačnú hlavicu sa dostávajú na pokožku korundové kryštáliky mikrónových rozmerov. Tieto kryštáliky odstraňujú z povrchu pokožky odumreté bunky, nečistoty, zbytky mazu, ktoré sú okamžite odsaté vákuovým okruhom stroja.

ELETTROSAUNA

 

Jedná sa o moderné ošetrenie, pomocou „elektronickej“ deky. Cieľom tohto ošetrenia je pomôcť vlastným očistným systémom organizmu a detoxikovať ho. Očistiť sa od následkov nesprávnej výživy, ale aj znečisteného životného prostredia.

Ošetrenie pozostáva:

 • Celo telový peeling morskou soľou.  Nanesenie špeciálnej zmesi z eukalyptu, šalvie, morských rias na celé telo
 • Telová sauna – zabalenie do elektronickej deky na 40 minút pri teplote 35 až 45 stupňov

Výsledný efekt:

 1. zbavenie sa toxických látok z tela (celková detoxikácia)
 2. zlepšená obranyschopnosť
 3. celkový prílev energie
 4. detoxikácia tela
 5. a v neposlednom rade zoštíhlenie, resp. úbytok hmotnosti

Ošetrenie je vhodné absolvovať ako kúru v chladnejších mesiacoch (od jari do jesene) a hlavne pre tých zákazníkov, ktorí majú radi saunu.

Odporúčaný počet ošetrení (kúra) je 6 až 10, 1 krát za 2 týždne (ak nerozhodne zákazník inak.


Prístrojové ošetrenie „OXYS“

 
Kyslíková kúra pre celkové ošetrenie pleti – okamžitý liftingový efekt. Prístroj OXYS  čerpá kyslík z okolitého vzduchu, vytvára „čistý“ prúd kyslíka (koncentrácia dosahuje až 95%) , pričom využíva molekulárny filtračný systém. Vďaka tomu nepotrebuje žiadne „zásobníky“ s čistým kyslíkom.

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA

 

Prístroj Super Diamond” je prístroj nadštandardnej kvality, ktorý pracuje na princípe mechanického peelingu (obrusovanie kože) s koncovkami pokrytými diamantovou drťou, ktorá obrusuje povrch kože, čístí a oživuje ju. Sonda s nadstavcom je opatrená jemnými kúskami  krištálikov diamantu. Pri ošetrení sa obrusuje tenká vrstva kože a stredom sondy je  podtlakové odsávanie drobných obrúsených častíc kože. Súčinnosť diamantovej dermabrázie a vákuového systému vedie k odstraňovaniu odumretej povrchovej vrstvy kože. Ide o veľmi jemné a bezpečné ošetrenie pokožky, ktorá vedie k naštartovaniu procesu tvorby nových elastinových a kolagénových vlákien a tým dochádza k rejuvenizácii, čiže k omladzovaniu povrchu kože.Špeciálna súprava deviatich diamantových nadstavcov rôzneho tvaru a veľkosti umožňuje vykonávať peelingové ošetrenie veľmi účinným a jemným spôsobom tak, že stimuluje bunky, kolagénove a elastínove vlákna. Prístroj sa používa spravidla na ošetrenie tváre, krku,dekoltu, očného okolia, rúk, prípadne celého tela. Využíva sa na pealing pokožky, vyhladenie a omladenie kože a zbavenie prípadných jej nerovnosti, na odstránenie menejcenného kožného tkaniva. Rovnako sa využíva aj na odstránenie rôznych typov jaziev, tetovaní.Rôzne druhy nadstavcov umožňujú nastavenie intenzity účinku, vďaka čomu je možné kontrolovať a regulovať hĺbku pôsobenia.

Výsledky ošetrenia:

 • ideálne pri ošetrení jazvičiek, striách, akné, mílií a pigmentových škvrnách
 • pri problematickej a mastnej pleti
 • ošetrenie povrchových vrások, očných mimických vrások
 • ošetrenie pred IPL, Oxys – kyslíkové ošetrenie a pod.

Ošetrenie je nebolestivé. Po ošetrení pociťujete mierne prehriatie ako po masáži, čo sa môže odraziť ako mierne začervenanie pleti, ktoré sa zvyčajne v priebehu krátkeho času vytráca. Odstránením povrchových vrstiev pokožky sa zlepšuje prienik účinných látok do pokožky.Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahov.

Kontraindikácie:

 • kožné alergie
 • herpesy
 • čerstvé rany na ošetrovanom mieste
 • zápaly
 • slnečné žiarenie

OXYS – kyslíkové ošetrenie a inhalácia

 

Podstatou ošetrenia je aplikácia vysoko koncentrovaného kyslíka v kombinácii s účinnými sérami priamo na pokožku pomocou vzduchovej „pištole“. Z dôvodu nezvratného faktu starnutia našej pokožky a plynutia času, sa schopnosť absorpcie kyslíka priamo z atmosféry znižuje, následkom čoho sa znižuje aj prirodzená hydratácia pokožky. Prístroj Oxys je schopný zvýšiť hladinu kyslíka v pokožke, čím stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, výsledkom čoho sa výrazne redukujú jemné vrásky.

Výsledky:

 • Viditeľný efekt hneď po prvom ošetrení

 • Obnovená a vyhladená pleť

 • Rozžiarená pokožka

 • Stimuluje produkciu kolagénu a elastínu

 • Redukuje jemné vrásky

 • Regeneruje a detoxikuje pokožku

   

Prístroj OXYS čerpá kyslík z okolitého vzduchu, vytvára „čistý“ prúd kyslíka (koncentrácia dosahuje až 95%), pričom využíva molekulárny filtračný systém. Vďaka tomu nepotrebuje žiadne „zásobníky“ s čistým kyslíkom.


VIOFRIM – vysokofrekvenčný prístroj a rotačná kefka

Prístroj Viofrim predstavuje kombináciu dvoch prístrojov na ošetrenie a je určený na dezinfekciu vysokofrekvenčným prúdom a súčasné čistenie pleti jemnou rotujúcou kefkou.

Sklenená trubica s vysokou frekvenciou prístroja Viofrim obsahuje zriedený inertný plyn ionizovaný vysokofrekvenčným prúdom. Ióny začnú po vzájomnom styku alebo po styku so stenami sklenenej trubice žiariť. Po styku sklenenej elektródy s pokožkou preskakujú na jej povrch iskry. Vysoká frekvencia spôsobuje rozšírenie kapilár, zvýšenie prívodu krvi do ošetrovanej oblasti a vzniknutý ozón oblasť dezinfikuje.

Prístroj sa používa na ošetrovanie pokožky trpiacej seboreou a akné, keďže pozitívne ovplyvňuje funkciu mazových žliaz, po vyčistení pleť dezinfikuje, zlepšuje prívod krvi do ošetrovanej oblasti a pokožku osviežuje.

Súčasťou prístroja Viofrim je rotačná kefka, ktorá slúži na povrchové čistenie pleti nasucho i namokro. Kefka s jemnými štetinkami šetrne odstraňuje z povrchu pokožky odumreté zrohovatené bunky i nečistoty nahromadené v póroch. f

Viofrim – vysokofrekvenčný prístroj sa doporučuje použiť:

 • pri pleti, ktorá je nedostatočne prekrvená, unavená, ochabnutá a potrebuje regeneráciu

 • pri zápalových procesoch na pokožke

 • akné, ekzém a psoriáza

Comments are closed.